Balík Nike „Valentine’s Day 2021“ vás urobí na jeseň ako

názory ľudí na Valentína, ktoré sa líšia, niektorí môžu objaviť únavné a nadmerne celebriované, zatiaľ čo iní sa naň veľmi pozerajú, aby oslávili so svojimi značnými značnými iné. Či už máte vo svojom živote niekoho výnimočného alebo nie, tím Swoosh pripravil srdečné prekvapenie, aby sa všetci šírili ako všade okolo. Nadchádzajúci balík Nike „Valentine’s Day 2021“ sa skladá z dvoch tenisiek s tematikou Valentines, vďaka ktorým sa z vás urobia aj vaša zamilovaná jeseň.

Vychutnávajúc očarujúcu zmes ružovej, červenej, ako aj bielych colorways na športovom gigantovom mnohých legendárnych siluetách všetkých čias, Nike Air Force 1 Low „Love Letter“, ako aj Nike Air Max 90 „Valentines Day 2021“ sú Obidve vybavené označeným jazykom identifikuje, že pri otvorení odhaľuje trik, ako je poznámka.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

Správa na letectve 1 znie „pravdivé, akoby som zvažoval, že ’82” na počesť jeho pôvodného debutového dátumu, pričom si zachováva všetky funkcie, ktoré poznáme v rovnakom čase, ako napríklad logá Swoosh cez strany, ako aj robustné Celá dĺžka vzduchu nižšie. Aby sa dokončil, perforácie v tvare srdca vytvárajú svoju metódu v celom prvom mieste pre živý dotyk.

Nakoniec text „AM90 4Ever“ na jazyku Air Max 90 je symbolizovaný večným ako tenisky pre model. Viditeľný vzduchový systém pod pätou je samozrejme stále taký prítomný ako vždy spolu s najvyšším zubným pätom päty pre estetiku OG, ktorej rozumieme, ako aj láska.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Na 6. februári sa pripravte na to, aby ste sa poklesli na obrovský deň, navrhujeme, aby ste sa začali pripravovať na očakávané vydanie, ako aj snáď ručne napísané písmeno, ak je to váš typ vecí. Pochopme, či sa s nimi budete vyrovnať! V pridružených správach sa DQM X Nike Air Max 90 „Bacon“ vracia tento rok v marci!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.