Získajte štýlovú túto sezónu s fanúšikmi basketbalových fanúšikov spoločnosti Nike NBA 2021-22 City Edition

Basketball Fans! Sezóna NBA 2021/22 sa oficiálne odštartovala, ako aj zatiaľ tímy neboli ničím menším ako showstopping! Na oslavu predstavenia novej sezóny spoločnosť Nike vyrobila a vydala úplne novú uniformu mestskej edície pre všetkých 30 tímov v súpiske.

Od začiatku sezóny 2017-2018 NBA X Nike posunula limity s predstavením svojho produktu, ktoré sa v posledných mesiacoch objavujú ako 75. výročia, ako aj rôzne tradičné uniformy.

Obrázok cez Nike
Medzi pozoruhodné prírastky zo zbierky patria Houston Rockets, ako aj tradičné kusy spoločnosti Orlando Magic, ktoré prikývajú na historické návrhy oboch tímov. Na inom mieste, Denver Nuggets Jersey športuje okrem námorníctva a žltého dizajnu so žltými a žltými dizajnmi.

Obrázok cez Nike
Atlanta Hawks Jersey, ktorý sa odlišuje od väčšiny kúskov v kolekcii, športuje s veľkým obrovským vtákom cez prsia v odporúčaní tradičným dňom Dikembe Mutombo.

Celá zbierka sa čoskoro predstaví prostredníctvom webových stránok spoločnosti Nike, ako aj v súkromných obchodoch každého tímu 15. novembra. V ďalších správach sa Nike Dunk Low „Scrap“ povrchy s tajným oblečením.

Leave a Reply

Your email address will not be published.