Váš najlepší pohľad na A A Air Jordan 2

, čím oveľa viac vidíme Air Maniére X Air Jordan 2, tým viac si myslíme, že to bude pravdepodobne jedným z najhorúcejších spolupráci 2022 . V nadväznosti na jeho Air Jordan 3 a Air Jordan 1 je James Whitner na Bruce Kilgore Classic na inej úrovni. Po minuloročnom nahliadnutí do prieskumu sa teraz teraz pozrieme na prémiový pár!

Ama Air Jordan 2 sa môže pochváliť textúrovaným zvrškom „plachiet“, ktorý sme videli vo veľmi dlhej dobe, ama Amma Air Jordan 2 sa môže pochváliť textúrovaným zvrškom „plachty“, ktorý má mierne starý vzhľad. Elegantné šitie a perforácie sa vracia späť k sartoriálnym koreňom basketbalovej obuvi, zatiaľ čo akcenty „Burgundsko Crush“ sa inšpirujú vyššie uvedeným AJ1, ktoré sa začali v decembri.

Obrázok pomocou Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok pomocou Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

„Čierne“ umelé kroky detailov obliekli jazyk a stredozápadná streľba z Nike, zatiaľ čo na oboch podpätkoch je vytlačená „Manere“. Topánka je dodávaná s výberom dvoch sád šnúr, pričom Aglets číta „prácu“ a „tvrdšie“. Butik so sídlom v Atlante absolútne nezastáva, keď sa týka detailov.

Ak chcete vo vašej osobnej zbierke v tejto sezóne A MA Maniére X Nike Air Jordan 2 sp „plachta“, musíte si vypočuť. Očakáva sa, že vydanie 29. apríla pomocou SNKR a vybraných maloobchodníkov, nezabudnite ho uchovávať tu u jediného dodávateľa, aby ste získali najlepšiu šancu na policajti! Ak si nie ste istí, akú veľkosť sa dá skontrolovať nášho užitočného sprievodcu Air Jordan 2, a keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na nohu na Union La X Air Jordan 2 „Rattan“!

Obrázok pomocou Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok pomocou Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.