Bližší pohľad na obrázok Ben-G X Nike SB Dunk Low

pomocou Ben-G
Na konci minulého týždňa Eric Koston vzal na sociálne médiá, aby dráždil Ben-G X Nike SB Dunk Low. Aj keď to bol len rýchly pohľad, bolo to oveľa viac ako dosť na to, aby sa tenisky všimli. Teraz to všetko odhalil obchod Skate založený na Amsterdame a my sa dostávame bližšie!

Topánka, ktorá sa konala na namočenej nízkej vlne, ktorá úplne prevzala priemysel, je maľovaná v čistej bielej a zelenej palete a vyrábaná z prémiovej kože cez celú svoju hornú časť. Vyrazená značka Swoosh je v celom texte, zatiaľ čo ďalšie zelené a červené prízvuky sa dostávajú do jazyka, čo vedie niektorých k prezývke tejto „Gucci“ farby.

Obrázok pomocou Ben-G

Obrázok pomocou Ben-G
Dole dole nájdete sivobielu jedinú jednotku a keď škrte okolo päty, „ben-g“; Výšivka nahrádza klasický „Nike“; To sa stalo synonymom siluety zameranej na korčule.

Ak chcete, aby ste ben-g x Nike SB namočili nízko vo vašej rotácii, radšej by ste si mali vypočuť! Maloobchod s 100 EUR, ktorý sa premieňa na približne 89 GBP, bude horúco očakávaná topánka k dispozícii prostredníctvom online tomboly, ktorá sa koná do 24. septembra. Potom dostane exkluzívne vydanie v Ben-G o štyri dni neskôr 28. septembra. V tomto okamihu to nevyzerá, že to budú niektorí iní obchodníci skladovať, takže ho nezabudnite udržiavať uzamknuté na @TheSolerestocks na Twitteri len v prípade, že sa to zmení!

Obrázok pomocou Ben-G

Obrázok pomocou Ben-G

Leave a Reply

Your email address will not be published.