Viac informácií o informáciách o vydaní pre Air Force Kith X Nike Air Force 1 “University Red”

Kith X Nike Air Force 1 “University Red” musí byť jedným z najočakávanejších partnerstiev v roku 2020. Odhalené samotným Ronnie Fieg V marci, tenisky všade netrpezlivo čakali na to, aby spadli, ako aj teraz, máme viac informácií o vydaní pre mimoriadne vytúžené CREP!

Práca na „trojitej bielej“ farbe OG, ktorá debutovala v 80. rokoch, bočné aj stredné panely Kith AF1 sú ozdobené opakovaným vzorom loga v boxoch, ktorý je jemne vylúčený. Nike swoosh elegantne kĺzne po stranách, ako aj to je v súlade s malým, ktorý je vyšívaný práve vpredu.

Obrázok cez Solebyjc
Spoločná značka, ktorá načrtáva zásahy do päty, ako aj aspekt bohatstva sa pridáva prostredníctvom luxusného zlata deubré, ktorý spája šnúrky spolu. Aby ste zaokrúhlili všetko, „University Red“ odtiene robia svoju metódu na ponožku, ako aj na stielku. Rovnako to objavíte aj na jazyku, rozvíjate japonskú vlajku a naznačujete obmedzené prepustenie koláže.

Obrázok cez Solebyjc
Ak ste to ešte nehádali, Air Force 1 Kith X Nike Air Force 1 „University Red“ bude špeciálny pre krajinu vychádzajúceho slnka. Očakáva sa, že sa predstaví niekedy na jar, stojí za to mať vašu zástrčku na rýchlom číselníku, pretože tieto sa môže náhodne čoskoro znížiť.

Hovorí sa, že v dielach sú iné farby, ktoré sú exkluzívne s iným krajinám. V pridružených správach Travis Scott ovplyvňuje Nike Air Force 1 Typ „Light Slonovina“!

Obrázok cez Solebyjc

Leave a Reply

Your email address will not be published.