Plíživo sa nahliadnutie do Adidas NMD S1

NMD prešiel dlhou cestou, pretože jeho debut v roku 2015. Keď bol prvýkrát odhalený pred šiestimi rokmi, rýchlo sa stal jednou z najviac medializovaných siluiet, aké kedy boli vyrobené, s „OG „V niektorých prípadoch sa predáva za štyri číslice. Rýchly posun vpred dodnes, zatiaľ čo si stále zachováva svoje ultra všestranné fit a povrchovú úpravu, popularita obklopujúca model je na historickej úrovni. Vďaka tomu môže mať nemecký obrovský niečo na rukáve, ktoré to všetko zmení vo forme Adidas NMD S1.

NMD S1, ktorý je úplne prepracovaný modelom Nomad od základov, má určité podobnosti s R1, ale vyzerá to ako úplne iná obuv. S ostrým bielym horným hlavným zvrškom, monofilamálne sieťové panely zdobia bočné a stredné bočné panely, aby sa vzhľad, ktorý je podobný Yeezy, zvýši 380. Hrubé 3 m šnúrky z kľukatia cez upúch. schéma.

Obraz cez Philllllthy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obraz cez Philllllthy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Medzizolu sa stáva kúzlo. Prvýkrát sa nachádza nárast adidas ubytovaný s priehľadnou jednotkou, ktorá je chunkier ako kedykoľvek predtým. Zátky EVA sa nachádzajú v štýle, ktorý pripomína tlačidlá nárazníka herného ovládača, zatiaľ čo Serif Text prináša do jedného klasického a súčasného. Aby ste to všetko zaokrúhlili, podrážka sa skladá z niekoľkých logov Trefoil, ktoré má výraznú podobnosť s retro maratónovým trénerom.

V tomto okamihu nie je o Adidas Originals NMD S1 „White“ známe nič iné, takže ho uistite, že ho uchováte v jedinom poskytovateľovi, aby ste získali oveľa viac správ, ako sa vyvíja! Dajte nám vedieť, čo si myslíte o rozvinutom dizajne av súvisiacich správach, Pharrell Williams X Adidas NMD Hu „Orange“ vyteká s pikantnými vibráciami!

Obraz cez Philllllthy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obraz cez Philllllthy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.