Prečo je koniec off-white x Nike’s “The Ten” skvelou vecou

na konci minulého mesiaca, Virgil Abloh vzal na Instagram, aby odhalil koniec legendárnej sivobielej zbierky X Nike. V roku 2017, ktorý bol odhalený v roku 2017, je „Ten“ považovaný za jedno z najpopulárnejších partnerstiev so teniskami všetkých čias. Opatrne dekonštrukcia a rekonštrukcia desiatich najvýznamnejších siluiet Nike, pričom uviedla, že táto zbierka natrvalo zmenila tenisársku hru, nie je prehnané.

Aj keď je typické, že sa týmto oznámením rozčuľuje, nie je to všetky záhuby a pochmúrne. Vďaka tomu je to dôvod, prečo koniec “The Ten” “The Ten”; Je skvelá vec! Ak chcete získať viac podobných materiálov, nezabudnite si zadarmo stiahnuť oficiálnu aplikáciu Sole dodávateľa zadarmo!

Keďže sa to prvýkrát odhalilo pred dvoma rokmi, existovala metóda viac ako desať šedo-bielych variácií X Nike-presnejšie tridsaťštyri. Ak by sa Virgil Abloh rozhodol pokračovať v tejto spolupráci, určite by sa zvýšil dopyt a ponuka, avšak humbuk by prudko poklesol.

Aj keď to môže byť v krátkodobom horizonte skvelé pre susedstvo tenisiek, z dlhodobého hľadiska by to dramaticky ovplyvnilo povesť dizajnéra. Vezmite napríklad francúzskeho dizajnéra Pierre Cardin. Známy pre svoj avantgardný štýl, ako aj pre svoje dizajny veku v oblasti, vydal toľko vecí do tej miery, že teraz môžete objaviť jeho peňaženky v obchodných zásobníkoch vo vašej regionálnej High Street. Na druhej strane ikonický Chanel č. 5 Coco Chanel zostal za posledných sto rokov presne to isté. Nepustotla Chanel č. 6 alebo dokonca Chanel č.

Musíme tiež vziať do úvahy, že Abloh končí iba „desať“;, ako aj jeho spojenie s Nike ako celok. V skutočnosti sa objavili povesti, že Swoosh bude pracovať na sivobielej aktívnej, sezónnej zbierke venovanej spôsobu života, ktorý sa vyskytuje, ako aj z telocvične. Okrem toho sme už videli veľa „The Ten“; tenisky, ako napríklad šedobiele X Nike Vapor Street Flyknit „Track & Amp; Field “, ktoré bolo odhalené na jar/leto 2019, ako aj nedávno, mimo bielych X Nike Air Force 1 ‘Blue’, ktorý spadne v múzeu súčasného umenia v Chicagu, čo je v súlade s rovnakou technikou vydania Ako múzeum súčasného umenia exkluzívneho, ktoré sa predstavilo už v januári 2018. Takže ak ste fanúšikom tenisiek Virgil’s Swoosh, to pravdepodobne čoskoro nikam nejde.

Ako už bolo povedané, koniec tohto váženého partnerstva môže v budúcnosti pripraviť metódu extra vysokých teplých sivobieleho koláže s ostatnými značkami. Napríklad, Abloh by mohol spolupracovať s Adidasom na prepracovaní mnohých siluiet, vrátane Ultra Boost, NMD, EQT, ako aj samozrejme Yung-1. Na druhej strane, Milánsky dizajnér by sa tiež mohol spojiť s menšími značkami, ako sú ASICS, Hender Scheme, Onitsuka Tiger a Mizuno. Tento krok by bol podobný ako presne to, ako Rick Owens opustil Adidas, aby šiel po partnerstvách s nemeckým výrobcom sandálov Birkenstock a americkým dedičstvom gumy. Okrem toho by tieto štyri značky určite mali zmysel, pretože Abloh bol vždy fanúšikom Japonska, s nespočetným množstvom kúskov vyrobených z moderného umelca Takashi Murakamiho.

Rovnako ako vo všetkých veciach je vždy oveľa lepšie zamerať svoju energiu skôr na nové, dômyselné pracovné miesta, než na zbierky minulosti. Virgil Abloh nie je úplným cudzími prejdením na ďalšiu obrovskú vec. V súlade so stážou s Kanye West vo Fendi v roku 2009 sa rýchlo presunul na začatie značky Streetwear Pyrex Vision, náhodne fackoval svoje logo na staré košele a nabíjal až 450 libier za pop. Štítok sa potom v roku 2012 zmenil na sivobiely a viedol k metóde k tonám vysokých teplých koláčov a samozrejme Ablovej návštevy ako kreatívneho riaditeľa Menswear Louis Vuitton.

Od štúdia stavebného inžinierstva na University of Wisconsin-Madison až po skončenie jedným z troch čiernych chlapcov, ktorý viedol špičkový módny dom, ostatnými dvaja boli Ozwald Boateng v Givenchy, ako aj Olivier Rousting v Balmaine, Virgil Aboh je Vždy v pohybe, rovnako ako niet pochýb o tom, že koniec „Ten“; signalizuje začiatok niečoho, čo je ohromujúce, provokujúce, ako aj zmeny hry.

Leave a Reply

Your email address will not be published.