Bližší pohľad na utajný obrázok X Nike Air MAX 720

cez LDN2HK
Je to už asi osem mesiacov, čo sme naposledy zachytili pohľad na utajné X Nike Air Max 720, a teraz vďaka kurátorovi streetwear @LDN2HK sa ešte najbližšie pozrieme na veľmi očakávanú spoluprácu. Tieto obrázky, ktoré sa prvýkrát objavili počas japonskej ukážky Parížskeho týždňa Parížskeho módy začiatkom tohto roka, prichádzajú len jeden deň po tom, čo Jun Takahashi odhalil jeho Gyakusou X Nike Air Zoom Pegasus 36.

Zvonok s inžinierskym sieťou sa môže pochváliť extrémne jedinečnou farebnou schémou a je namaľovaný v nápadnom žltom odtieni, zatiaľ čo k tajným čiernym prvkom sa nachádzajú cez jazyk a vzduchovú medzipodošvu, škvrnitú dizajnom striekania farieb, ktorý určite otočí hlavy. Keď už hovoríme o medzipodošve, meria sa pri neuveriteľných 38 mm hrúbky a vyrába sa z viac ako 70% recyklovaného odpadu. Je to tiež ozdobené vetou „Vyrábame oblečenie, nie hluk“ pozdĺž päty pre odvážne vyhlásenie.

Obrázok cez LDN2HK
O tomto AM720, samozrejme, nemôžeme hovoriť bez toho, aby sme spomenuli šnurovací systém. Namiesto konvenčných šnúr, Takahashi ich nahradil pár hodvábnych gaštanových stužiek, ktoré dodávajú dizajnu dotyk luxusu.

Undercover X Nike Air Max 720 je naplánovaný na vydanie 31. októbra v Nike a vyberte obchodníkov. Príchod tiež do dvoch ďalších farbív, dajte nám vedieť, či by ste sa chopili, a uistite sa, že ste ho držali uzamknutého u jediného dodávateľa pre najhorúcejšie klebety, ktoré ponúka svet tenisiek!

Leave a Reply

Your email address will not be published.