Najprv sa pozrite na sivobiely X Nike Air Max 90 2.0 ‘University Red’

Zdá sa, že Virgil Abloh nemôže dať nohu zle, keď sa týka jeho pokračujúcej spolupráce s Nike. Tento rok sa začalo oveľa viac ako 10 štýlov, ale tenisky nie sú únavné tieto dekonštruované štýly. Zďaleka od toho, ako sa každý pár doteraz rýchlo vypredal, predtým, ako prikázal ceny za zalievanie očí v eBay a ďalších platformách predaja.

Pri pohľade na nasledujúce niekoľko mesiacov a je tu veľa, čo by ste mali byť nadšení pre fanúšikov „Ten“. Oveľa viac leteckých síl 1S sa uvoľňuje a niekoľko Air Max 90s. Prvýkrát sa tu bližšie pozrieme na zvedavú „univerzitnú Red“ Colourway.

Správy o tejto odvážnej farbe boli uniknuté začiatkom roka, ale v tom čase boli vydané iba makety. Teraz je vďaka @earlycopovi, že sa na tento nadchádzajúci štýl dostaneme potenciálny pohľad.

Rovnako ako v pôvodnej farbe, aj mimo bieleho X Air Max 90 ‘University Red’ športuje dekonštruovaný zvršok so všetkými podrobnosťami o podpise. Šitím swoosh je vybavený cez bočnú stenu a tento pár obsahuje bezplatnú kravatu červenej farby. Smoky medzipodošva obsahuje aj ľahkú farbu červenej.

Dátum vydania nie je známy pre Off-White X Air Max 90 ‘University Red’, hoci sa očakáva, že sa spustí v nasledujúcich mesiacoch. Nezabudnite sa bližšie pozrieť na „púštnu rudu“ farbu a tie sivobiele X vzdušné sily 1S, ktoré sa tiež čoskoro začnú.

Leave a Reply

Your email address will not be published.