Craig eko-priateľský úplne prepracuje tenisku Adidas Kamanda

Adidas Kamanda je, ruky nadol, jeden z najnižších tenisiek v histórii. Úplne prvýkrát, čo bolo odhalené v decembri 2017, je odvtedy súčasťou tony vysoko teplých partnerstiev vrátane C.P. Spoločnosť, Dragon Sphere Z, ako aj susedstvo. Teraz, pre svoj ďalší kolá, spoločnosť Craig Eco-Friendly poskytla Kamande jeho najväčšiu prepracovanie, rovnako ako sme nad rámec!

Prvý z nich je predstavený v dvoch jedinečných príchutiach a ponúka sa v rôznych špeciálnych možnostiach farieb, ako aj s vlastnosťami toho, čo vyzerá ako neoprénová základňa s lesklými priehľadnými prekrytiami, čím poskytuje futuristický vzhľad topánky.

Druhým párom je na druhej strane najväčší odklon od tradičnej estetiky Kamanda, pretože predtým spomenutý koláž NBHD. Jednou z najzvláštnejších funkcií tejto tenisky je veľmi rebrovaná medzipodošva. Pre túto verziu britský dizajnér predĺžil túto metódu na vrchol, čo mu poskytuje takmer had podobný vzhľad. Aj keď to nie je pre každého, absolútne to otočí hlavy kamkoľvek pôjdete.

Zbierka X Adidas Kamanda Craig Eco-Friendly X Adidas Kamanda sa má znížiť niekedy na jar letného leta 2020, takže máme asi rok delegované čakanie. Ako už bolo povedané, môžu sa znížiť o niečo skôr, ako sa plánovalo, takže ho uistite, že ho uchovávajte v jedinom predajcovi, aby ste ich vyvíjali oveľa viac správ! Ktorý pár by si policajt? Pochopme vašim myšlienkam, a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Adidas!

Obrázky cez aardrijkskunde

Leave a Reply

Your email address will not be published.