Zbierka Oski X Nike SB nastavená na pokles skôr, ako si myslíte

Jeden z najočakávanejších vydaní mesiaca, kolekcia Oski X Nike SB – pozostávajúca z SB Dunk High, SB Blazer a rozsah odevov – je zaručená Byť nevyhnutnosťou v koktaliach korčuliarov na celom svete.

Obuv v tejto zbierke je hviezdou prehliadky. SB Dunk High je hravo ozdobený Rozenbergovým podpisovým motívom žralokov v tvare Nike’s Swoosh. Zasiahnite „Oski“ na jazyku, sedel tesne pod logom podpisu Nike SB, tento štýl je zakončený perforáciami na špičke, aby sa dala priedušnosť. Blazer je omnoho viac porovnaný. V zemitých tónoch dodáva šnúra textúru, zatiaľ čo semišový swoosh dokonale kontrastuje. Klasický dizajn korčuliarov, plochá podrážka je flexibilná a behúň má najvyššiu priľnavosť na doske aj mimo nej.

Obrázok cez Nike
Keď hovoril o tom, prečo si vybral žraloky, Rozenberg povedal: „Sú to králi svojho prostredia v mojich očiach“. A nemôžeme myslieť na žiadne iné zviera, ktoré by predstavovalo túto spoluprácu, pretože predpovedáme bestsellera.

Blacing a odevy Oski X Nike SB majú klesnúť 14. decembra a Dunk vydá nasledujúci týždeň 21. decembra. Rozsah bude k dispozícii iba vo vybraných obchodoch Skate, takže ho udržiavajte v jedinom poskytovateľovi, ktorý bude prvý, kto vedel, kedy ich môžete sťahovať vo Veľkej Británii.

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.