Prvý pohľad na Naomi Osaka X Comme des Garçons X Nike Blazer Mid 77

Po ich dunkovej nízkej spolupráci začiatkom tejto sezóny sa Rei Kawakubo spojil s tenisovou superstar Naomi Osaka pre Naomi Osaka X Comme des Garçons X Nike Blazer V polovici 77 rokov a je to ultra čisté. Oslava ich spoločného japonského dedičstva, je to vhodný pocta najvyššie platenej atlétovi v histórii.

Pracujúca na krásnej „trojitej bielej“ základni je zvršok vyrobený z plátna pripraveného na súd, zatiaľ čo svetlošedé semišové prekrytia sú tiež vybavené prémiovým vzhľadom a pocitom. V celej topánke sa detaily značky značky nájdete v písme Helvetica CDG Helvetica a z jej pohľadu bol potiahnutý reflexnou 3M, takže sa môžete ohnúť aj v podmienkach nízkych osvetlení.

Nike swoosh elegantne kĺzne cez bočné a stredné bočné panely a aby to všetko zaokrúhli, Osaka podpis sa objaví s „domovom je miesto, kde je srdce“ tesne pod ním v odvážnej čiernej farbe.

O NAOMI OOMI OOMI OSAKA X COMME DES GARçons X Nike Blazer v tejto chvíli v tejto chvíli v čase, takže ho uchovajte u jediného poskytovateľa, aby ste sa vyvíjali oveľa viac správ! Keď ste tu, tu je všetko, čo vieme o Sacai X Nike Blazer Low!

Obrázok prostredníctvom solebyjc

Leave a Reply

Your email address will not be published.