Nike Air Jordan 4 ‘Bred’ je tento týždeň najväčším predstavením

Nike Air Jordan 4 ‘Bred’ = The Goat.

Poďme sa pretočiť 30 rokov, rok je rok 1989, ako aj Michael Jordan trhá NBA s Chicago Bulls. V umierajúcich sekundách seriálu Jordan zasiahne výstrel nad Craigom Ehlom, ktorý pôjde v knihách histórie ako „Shot“ a poslal svoje vážené býky do ďalšieho kola play-off. Čo ten deň používal na nohách, Nike Air Jordan 4 ‘choval sa samozrejme.

V nadväznosti na úspech Nike Air Jordan III sa filmoví kritici a masy pýtali, či by Tinker Hatfield mohol zopakovať jeho úspech. Potom Jordan 4 spadol do bieleho/cementu/červeného, ​​ako aj do čiernych/červených farieb. Obaja predstavujú býkov, tieto tenisky boli okamžitými ponukami.

Teraz je značka Swoosh pripravená znovu spustiť Air Jordan IV ‘Bred’ 30 rokov s pridanými detailmi, ktoré si Jordanheads bude milovať. Vidíme logo „Nike Air“ na pláte na päte prvýkrát od roku 1999, preč je odznak Jumpman a tiež nahradený motívom OG.

Prichádza s zatemňovanou kožou Nubuck cez hornú časť, je to úplne zvýraznené bielymi medzipodošvami, šedými časťami a živými červenými zásahmi objavenými cez hornú.

Začínanie na výber maloobchodníkov od 4. mája, táto 30. výročie iterácie Nike Air Jordan 4 ‘Bred’ ‘môže byť jedným z najdôležitejších vydaní OG v roku 2019. Udržujte ho jediným dodávateľom pre všetky najlepšie správy ako vydania z komunity tenisiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.