Ako policajný dôstojník The Madness X Adidas Ultra Boost 4.0

Odkedy prvýkrát unikol v októbri, tenisky všade trpezlivo čakali na vydanie Madness X Adidas Ultra Boost 4.0 … Rovnako ako ten deň nakoniec dorazil! Jedno z najobľúbenejších partnerstiev Ultra Boost Po dlhú dobu, tu je presne to, ako môžete policajného dôstojníka pre seba pár – nebude to ľahké.

Hlavná myšlienka superhviezd Hongkongu Shawn Yue, Madness je značka, ktorá sa zameriava na starostlivé detaily a vynikajúcu kvalitu. Luxe kožené šaty s tromi pruhovými klietkami, ako aj v pätách, ako aj v oranžovej farbe, ako aj v pätičnom pohári, ako aj v celej dĺžke päty, ako aj v celoveštej pätách, ako aj v pätách. . Ak chcete zaokrúhliť, ak sa všetko vypne, branding šialenstva, okrem svojej práce „všetka práca a žiadna hra vás šialene“ zdobí siluetu.

Teraz, ak plánujete kopírovať, počúvajte. Možno ste to už uhádli, avšak Madness X Adidas Ultra Boost 4.0 bude čínskym špeciálnym a bude ponúkaný 12. januára výlučne v obchode Madness v Pekingu. Očakáva sa, že bude extrémne obmedzený, mali by ste s najväčšou pravdepodobnosťou začať vo fronte v skorých hodinách, aby ste zabezpečili W.

Pokiaľ ide o ceny, biely pár bude 1399 RMB (približne 160 GBP), zatiaľ čo čierny pár je o niečo viac na 1499 RMB (približne 175 GBP). Pochopme, či sa v komentároch zopakujete v nižšie uvedených komentároch! V pridružených správach oslavuje Pharrell Williams X Adidas čínsky Nový rok s úplne novým balíkom „CNY“!

Ak veríte tomu, že si vykopnete nejaké úplne nové Adidas Heat, nezabudnite si prezrieť najnovšie tu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.