Zajtra Zbierka Ultimate X Nike Spring 2021 klesá

, ktoré sú v súlade s vydaním ich extrémne požadovaného SB Dunk Low, Ultimate, ako aj Swoosh, sa znovu stretli, keď sa opäť znovu spojili, keď sa zbierka Ultimate X Nike jar 2021! Najlepšie pre slnečné, ale mrazivé mesiace dopredu, rozsiahla odroda hrá so silnými farbami a atraktívnymi vzormi, čo vedie k ultra nositeľnej kapsule, ktorú si absolútne nechcete nechať ujsť.

Vrcholom balenia musí byť reverzná nafúknutá bunda, ktorá sa skladá z obrovskej odrody odevov, ktorá zahŕňa traťové bundy, mikiny s kapucňou, košele, nohavice, ako aj tepláky, ktoré sa určite nachádzajú v zoznamoch must-cop všetkých. Od začiatku sa javí ako základný a hladký kus Nike v štyroch jedinečných farbách logo okolo goliera.

1
2
3
4
5

Zobraziť viac

V oddelení príslušenstva sa Power Duo nedržalo, keď zavádzajú čiapky, ohrievač krku izolovaného dri-fit, ako aj syntetický kožený pás, ktorý je ÓDou pre plazovnú štruktúru objavenú na vyššie uvedených dunkoch.

Ak chcete vo svojej osobnej zbierke akýkoľvek typ týchto kusov, potom si vyžaduje počúvanie, pretože zajtra 11. marca o 11.00 hod. Zbierka kolekcie Ultimate X Nike jar 2021 klesá. Ak ste v Japonsku, budete musieť počkať až do 13. marca, aby ste policajt. Pochopte, pre ktoré kusy sa chystáte ísť, ako aj v pridružených správach, Ultimate X Nike Air Force 1 “ľan” klesá koncom tohto roka!

1
2
3
4
5

Zobraziť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.