Popadnite oficiálny pohľad na Stone Island X New Balance RC Elite_si

Po tom, čo sme boli prvýkrát škádlení s uniknutými obrázkami skôr v tomto mesiaci, zdá sa, že Stone Island konečne odhalil podrobnosti o jeho dlho očakávanej spolupráci s New Balance. Prostredníctvom príspevku na Instagrame talianska značka odhalila, že to bude súčasťou dlhodobého partnerstva pre tieto dve značky a príslušná silueta je tentokrát v okolí RC Elite Racing Shoe.

Spoločnosť Stone Island, ktorá bola pôvodne navrhnutá ako vysokovýkonný tenisový deň pretekov, aplikoval na dvojicu technickú estetiku podpisu spolu s niektorými okamžite uznávateľnými značkami pre dobrú mieru. Aj keď to nie sú celkom tenisky pripravené na terasu, ktoré niektorí fanúšikovia čakali, nemáme absolútne žiadne pochybnosti o tom, že bude existovať určitá fanúšikovská základňa, ktorá ich bude milovať!

Obrázok cez nový ostrov Balancestone X New Balance RC Elite_si

Int’l Diship

Pozrieť viac

Vytvorené z špičkových tkanín, ako je napríklad ľahká sieť, sa tenisky vzdávajú poctu ako výrazné dedičstvo spoločnosti New Balance a Stone Island. ľavá noha. Tenisky sú súčasťou výskumu produktov SI a využívajú dosku uhlíkových vlákien v celej dĺžke skryté v medzipodošve, aby ponúkli optimálne pohodlie a podporovali čokoľvek.

Ak sa vám páči vzhľad Stone Island X New Balance RC Elite_SI, potom existuje dosť výklenok, ktorý ich môžete chytiť, takže si prečítajte opatrne. Od 7. októbra do 10. októbra sa tenisky môžu byť zobrazené výlučne prostredníctvom výrazného zážitku v obchodoch Stone Island, kde si môžete preskúmať tenisky cez tablet. Ak chcete pokračovať v nákupe, predajný asistent potom dokončí nákup v webovom obchode, keď budete prítomný. Udržujte to v najlepšom prípade tu u jediného poskytovateľa pre všetkých najnovších vo svete obuvi a keď ste tu, pozrite sa na tieto Paisley Print New Balance 327s!

Obrázok cez Stone Islandstone Island X New Balance RC Elite_si

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.