Disney X OVO ho udržiava tradične s týmto najnovším živým koláčom

OVO je späť, ako aj tentoraz sa zdá, že pokračuje v výbere nepredvídateľnej spolupráce. Len v posledných niekoľkých mesiacoch sme videli, že Drakeova značka pracuje spolu s ako Scarface, Jurassic Park a BAPE, ale toto najnovšie partnerstvo sa však snaží inšpirovať ešte väčšie mená. Teraz pre SS22, OVO X Disney sa spojil rovnako ako vytvorenie voľby kapsúl plnej nostalgických štýlov spárovaných so súčasným štýlom.

Vďaka tomu, že táto najnovšia kampaň predstavujeme kresťanské hrebeň, Child of Sean Combs (alebo P-Diddy až najviac), vidíme výber kusov, z ktorých každá má jedinečnú, ako aj tradičnú ikonografiu od Disney. Táto zbierka, ktorá obsahuje známe postavy, ako je Mickey Mouse, Donald Duck a Goofy, vyvolá pre mnohých spomienky pre mládež.

Obrázok cez OVO
Zahrnuté v mixe vidíme kapucne, mikiny posádky, tričká, ako aj čiapky, z ktorých všetky majú spoločné značky z dua. K dispozícii sú odtiene čiernej, vresovej šedej, modrej, červenej a bielej, pričom každý sa môže pochváliť zmesou zlata, čiernej, ako aj bielych a červených grafických vzorov.

Pre tých, ktorí sa chcú dostať do rúk tejto kolekcie OVO X Disney SS22, bude ponúkaná od 25. 2. 22 v obchodoch OVO, ako aj online. V ďalších správach, kurva pozoruhodné objíma neónové odtiene pre SS22.

Obrázok cez OVO

Leave a Reply

Your email address will not be published.