Váš najlepší pohľad sa ešte pozrie na topánku Yeezy potápačskej topánky

Yeezy Diving Boot musí byť jedným z najpodivnejších tenisiek, ktoré existujú. Úplne prvýkrát, čo sme videli na nohách samotného Kanye West minulý mesiac, teraz sa teraz pozrieme na topánku podobnú ponožke, ako aj sú celkom zaujímavé, aby uviedli najmenej!

Zatiaľ čo koncept beznáhletných krep nie je ničím novým, napríklad trénerom rýchlosti Balenciaga, to v konkrétnom zachytilo titulky z dôvodu neobvyklej možnosti materiálu. Ako už názov napovedá, potápačská topánka je vytvorená z flexibilného neoprénu, podobne ako tie, ktoré sa používajú v neoprietok. Objavujúc sa v tmavo šedej palete, vystavené funkcie nahrávania v celom zvršku s vysokým rezom pre pridanú podporu, ako aj dole dole, je podivne tenká medzipodošva s malými hrebeňmi pozdĺž podrážky, aby sa pridali priľnavosť pri každom kroku.

Skoro nič iné, čo sme pochopili o topánke Yeezy potápania, avšak podľa tohto obrázka od Kim K je „trojitá biela“ verzia na kartách, takže ju nezabudnite udržiavať na jedinom dodávateľovi, kde nájdete ďalšie správy, keď sa vyvíja ! Dajte nám vedieť, či by ste si vzali pár za svoju zbierku a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek adidas!

Obrázky cez bryanluna.co

Leave a Reply

Your email address will not be published.