Preto budete ľutovať, že nebudete v máji 2018 zvládnuť Yeezy 700 V2 ‘Tephra’

, Kanye West vzal na sociálne médiá, aby odhalil Yeezy 700 V2 ‘Tephra’. Jeden z najzvláštnejších farbôt, na ktoré sme kedy položili oči, prirodzene, tenisky boli o tom trochu váhavé. O rok neskôr sú veci veľmi, veľmi odlišné.

Jeden z najviac hovorených o farbách vzhľadom na to, že Sneakerheads v roku 2017 „Wave Runner“ v roku 2017 teraz chváli svoj mimoriadne odlišný dizajn, pričom niektorí za to, že sa nazývajú najlepším „pozemským tónom Yeezy, aký kedy urobil“. Vďaka tomu je dôvod, prečo budete ľutovať, že sa nebudete vysporiadať s Yeezy 700 V2 ‘Tephra’, keď sa vydá v sobotu 15. júna o 7.00 hod. V Adidas UK.

Horná polovica „Tephra“ sa môže pochváliť špeciálnou paletou rozdelenej farby, ktorá je vyrobená na otočenie hlavy, je natretá v svetlo šedom odtieni a je tvorená ultra priedušnou sieťou, nesmierne prémiovou kožou a maslovým hladkým semišom. Keď sa stúpite nadol, svetlo šedá sa rýchlo posunie do tmavšieho odtieňa, čo dáva topánke základný, ale nápadný gradient, ktorý je úplne ťažké ignorovať.

Samozrejme, nemôžeme hovoriť o „Tephre“ bez toho, aby sme spomenuli jej medzipodošvu. Vďaka extra robustnej penovej jednotke, ktorá je vyrezávaná k dokonalosti, sa nachádza hrubá doska zlepšovania technológie a dodáva nositeľom úžasom pohodlie pri každom kroku. 3M Reflexné akcenty milujú bočnú pätu, takže budete pozorovaní aj v podmienkach nízkych osvetlení a zaokrúhlenie je všetko gumová podrážka, ktorá dodáva robustnosť a trakciu, vďaka čomu sú najlepšie pre všetky prostredia.

Počas teplejších mesiacov sa veľa tenisiek bojí rockovať celé biele tenisky, pretože podrážka by sa mohla trochu zašpiniť. S „Tephra“ však dostanete všetky svetelné tóny na vrchole, ale tajná podrážka naznačuje, že sa nebudete musieť starať o to, aby ste na nich trochu bahna, pretože nič neuvidíte! Získate tiež konštrukciu sieťoviny, takže sú veľmi priedušné, takže „Tephra“ je jedným z najlepších letných tenisiek roku 2019.

V sobotu, 15. júna o 7.00 hod. V Adidas UK sa pripravte, nezabudnite si držať oči ošúpané na @Thesolesupplier, kde nájdete oveľa viac informácií o vydaní a @Thesolerestocks, len v prípade, že dostanete L! Dajte nám vedieť, či budete zvládnuť Yeezy 700 V2 ‘Tephra’, a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek adidas!

Obrázky pomocou hipstore, Houseofcop, Solebyjc & yzysplyleaks

Leave a Reply

Your email address will not be published.